Przedwczesny Wytrysk: Leczenie

Leczenie przedwczesnego wytrysku, a raczej jego wyleczenie jest jak najbardziej możliwe. Musisz natomiast wiedzieć, jakie podjąć działania, by wyleczyć ten problem skutecznie. Na początku jednak powinieneś zadać sobie pytanie – „Czy ja faktycznie mam przedwczesny wytrysk?

Seksualność i życie intymne człowieka w coraz większym stopniu stają się przedmiotem powszechnego zainteresowania. Zaczynamy coraz więcej wiedzieć o mechanizmach sterujących tym procesem oraz o psychicznych i fizjologicznych uwarunkowaniach udanego aktu seksualnego.

Niestety tempo życia, stres oraz wszechobecne współzawodnictwo sprawiają, że nasila się częstotliwość występowania rozmaitych dysfunkcji seksualnych. Jedną z najczęściej występujących jest przedwczesny wytrysk.

Leczyć, czy nie leczyć? – czyli masz problem, czy go nie masz?

Leczenie przedwczesnego wytrysku - cierpiący mężczyzna na łóżku

photo by UppyPhoto

Z naukowego punktu widzenia nie ma określonego czasu, który mówiłby, ile powinien trwać stosunek. W połowie lat 90-tych ubiegłego wieku lekarze zaczęli stosować wskaźnik czasu wewnątrzpochwowego opóźnienia wytrysku (IELT), który pokazuje czas, jaki upływa od wprowadzenia członka do pochwy do ejakulacji. Badania przeprowadzone kilka lat temu na grupie mężczyzn wykazały, że średni IELT wynosi 5 minut i 25 sekund.

Jak Naturalnie Wyleczyć Przedwczesny Wytrysk i Zadowalać Partnerkę Dłużej? – Najczęściej Wybierany Sposób Przez Mężczyzn – Kliknij TUTAJ

Wskaźnik poniżej 15 sekund wskazuje na ciężką postać wytrysku przedwczesnego, czas od 15 sekund do jednej minuty wykazuje dysfunkcję umiarkowaną, czas od jednej do dwóch minut jest wskazaniem łagodnej dysfunkcji. Jeżeli IELT przekracza 2 minuty, to uznaje się, że nie ma przesłanek do traktowania takiego wytrysku za patologiczny, nawet jeśli wystąpił wcześniej niż wynika to z czasu pożądanego przez mężczyznę i niezbędnego do osiągnięcia orgazmu przez partnerkę.

Leczenie przedwczesnego wytrysku

Typowe zabiegi wydłużające czas aktu seksualnego sprowadzają się do zmniejszenia siły bodźców poprzez stosowanie prezerwatyw oraz obniżenie napięcia seksualnego poprzez masturbację lub petting (pieszczoty ;)) przed zasadniczym stosunkiem.

Jeżeli to nie pozwala wpłynąć na dostosowanie czasu stosunku do reaktywności partnerki, to skutecznej pomocy możemy szukać w środkach na przedwczesny wytrysk (ważne, by większość składników danego preparatu było naturalnych).

Szacuje się, że doustne leki lub farmaceutyki do stosowania miejscowego wraz z metodami treningowymi z udziałem partnerki są w stanie skutecznie wyleczyć 90 procent szukających pomocy mężczyzn.

Obecnie najskuteczniejszym, w pełni naturalnym środkiem rekomendowanym przez wielu lekarzy na przedwczesny wytrysk jest Climax Control. Dzięki niemu trwale wyleczysz przedwczesny wytrysk (a nie tak jak w przypadku np. prezerwatyw, które musisz zawsze mieć przy sobie), a także znacznie polepszy się Twoja erekcja, co potwierdzają opinie klientów.

W najcięższych przypadkach, w których nie pomaga standardowa terapia stosuje się elektroterapię, fizjokinezyterapię, biofeedback, czy nawet neurotomię polegająca na przecięciu jednej gałązki nerwowej.

Podobał Ci się Wpis?

Speak Your Mind

*